O nás

        Vitajte na stránke firmy ELF media s.r.o., ktorá vznikla v decembri roku 2011. Zakladateľmi sú dvaja mladí chalani s desaťročnými skúsenosťami, ktorí Vám ponúkajú kompletný servis v oblasti reklamy a marketingu.

        Zaoberáme sa návrhom a výrobou reklamy od tvorby loga, cez rôzne tlačoviny, polepy výkladov, áut, tabúľ, výroby 3D reklamy, svetelnej reklamy, atď...  ... až po prenájom vonkajšej reklamy (MIS, billboardy, bigboardy, megaboardy, steny, a podobne), prípadne rôzne marketingové riešenia.

o nas

        A prečo práve názov ELF media?  ... Čo vlastne slovo „Elf“ znamená?

        Je to stredoveká, inteligentná, božská a vznešená bytosť, ktorá je stvárňovaná napríklad v dielach J. R. R. Tolkiena (Pán prsteňov, Hobbit). Postava Elfa je vysoká, štíhla, s krásnou tvárou a zmyselným pohľadom, zväčša rovnými dlhými čiernymi, striebornými či bielymi vlasmi. Muži na tvári nezarastajú. Elfovia majú predĺžené uši zakončené výraznejšou špičkou a sú právom nazývaní ako pôvabný ľud. Typické pre nich sú veľmi dobre vyvinuté zmysly, a to: sluch, čuch, zrak, chuť a hmat, taktiež nadprirodzená rýchlosť pohybov a sila. Elfovia sa vyznajú v prírode, snažia sa ju chrániť, porozumieť jej a učiť sa od nej. Často bývajú priamo v lesoch (na stromoch), no ak sa zobrazujú ako budovatelia stavieb, tak sú ich stavby nesmierne zložité, krásne, jemné no veľmi pevné, obvykle plné záhrad, jazierok, fontán či vodopádov...

        Niežeby sme s Elfami zdieľali ich krásu :-), ale páčia sa nám ich vlastnosti (inteligencia, vznešenosť, sila, energia), a práve preto sme       ELF media! :-)